24 May
24May

Często obserwuję w swojej praktyce, kiedy diagnoza lekarska czy wynik badania, powodują u wielu pacjentów silny stres, napięcie psychiczne a także w ciele, często nawet ataki paniki. Wpływa to na dalsze zablokowanie przepływu energii i tym samym pogorszenie stanu. Jak temu zaradzić? Jeżeli cierpisz na jakąś chorobę czy schorzenie pamiętaj o 2 rzeczach:

1. Staraj się "wyjść" z myślenia o chorobie. Każda choroba ma swoje stadia, stany, nigdy nie jest stała. Myśl o niej jak o czymś przejściowym, staraj się "odwiązać" od niej. Dlatego osobiście w mojej praktyce skupiam się na rozwiązywaniu, nie opowiadaniu o “chorobie”, która jest przejściowa, za kilka tygodni może już przestać istnieć!

2. Kiedy masz chwilę, usiądź w spokoju, zamknij oczy i "skanując" za pomocą koncentracji i wyobraźni relaksuj dany rejon oraz wyobrażaj sobie go jako idealny, zdrowy.

3. Staraj się uśmiechać i wierzyć, że naturalne metody pomogą Ci wyleczyć się. Pamiętaj, że stres, zmęczenie, zapracowanie często a wielu przypadkach zawsze powoduj zwiększenie symptomów, pogorszenie stanu.

4. Sprawdź jak akupunktura, herbatki ziołowe, ćwiczenia qigong mogą Ci pomóc;  

#naturalneleczenia #choroba #samoleczenie  #jolantapress #zdrowienaturalnie #wiosna #zdrowie #prawdziwaopiekazdrowotna #akupunktura #tradycyjnachinskamedycyna  #like

Comments
* The email will not be published on the website.